השתלות שיניים ביום אחד

השתלות שיניים ביום אחד
השתלות שיניים ביום אחד

אם גם אתם מבקשים תוך יום לסיים טיפול השתלת שיניים ולהימנע מתקופת החלמה ארוכה ומכאבים מיותרים- פנו אל מרפאת "מור השתלות שיניים"!

אם טיפול השתלת שיניים ידוע כטיפול שעשוי להתפרש על פני כמה חודשים בהם חשים בחוסר נוחות ורק מחכים לרגע בו הטיפול יבוא לקיצו, הרי שמוטב לדעת שאין זה בהכרח אמור להיות התרחיש, והיום אם משלבים בין רופאים מקצועיים לבין טכניקות מתקדמות, ניתן לסיים את ההליך גם תוך יממה ובאופן קליל ויעיל וכל זאת הודות לאיכות השתלים והניסיון העשיר של הרפואה. כך שכן ניתן במקרים רבים לשקם פה שלם בעזרת שתלים גם תוך שעה עד שעתיים ומבלי לעבור ניתוח כואב וממושך.

טוב לדעת

טיפולי השתלות שיניים ביום אחד ניתן למצוא אצל מרפאת "מור השתלות שיניים". באופן שכזה ניתן לא רק להקל את הליך השיקום, אלא גם לחסוך ולהוזיל עלויות ואף להגדיל את מעגל הפציינטים שנהנים משיפור איכות החיים. רבים מעידים שהם אינם פונים לטפל בבריאות הפה רק כיוון שאינם מוכנים לעבור תקופה ארוכה של שיקום, אך לו היו יודעים שתוך שעה הטיפול נמצא מאחוריהם, כבר היו פונים לבצעו מזמן ובכך מונעים החרפה של הבעיה. על כן טוב להכיר שקדמה וניסיון עשיר משחקים לטובת המתרפא- מאפשרים לעבור השתלות שיניים ביום אחד!

שותפים לעשייה

כאשר פונים אל מרפאת "מור השתלות שיניים" עבור טיפולי השתלות שיניים ניתן לחזות מראש את התוצאה, ניתן להיות שותפים לתרחיש הטיפול, לבחור את נראות השיניים, (טבעיות, מרווחות צעירות..), ובאופן כללי להשיג תוצאות נהדרות תוך זמן קצר ותוך התאמה מלאה לכל מתרפא.

מחלום למציאות

הליך השתלות שיניים ביום אחד אומנם אינו אפשרי עבור כל מקרה, אך עבור מקרים רבים נמצא כאידאלי. בעיקרון מדובר על הכנסת השתל אל תוך העצם מבלי שיש צורך לחשוף את העצם ע"י הליך פולשני של הפשלת החניכיים. ההליך נעשה ע"י כלי ייעודי- "מחדר", שפותח באופן ייחודי ע"י ד"ר ויז'נסקי ולאור מחקרים רבים. כך ניתן לדלג על כאבים מיותרים, על תפרים ועל הליך החלמה ארוך. כמו כן השתל המדובר עשוי חרסינה והוא מותאם באופן אישי לכל מבנה שיניים. מכאן שמדובר על התאמה מלאה וכל מטופל יכול להשיג את החיוך עליו חלם.

  • השאירו פרטים לפגישת אבחון כולל פנורמי ללא עלות וללא התחייבות.

לחצו לפגישת אבחון כולל חינם
fbq('track', 'ViewContent');